KS 25 Kokoszyce

Środa 21 listopada 2018 roku, odwiedzin: 18



Rybnik: Klasa C „FOOTBALL CENTER”

Przejdź do ostatniej kolejki

1 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-08-26 17:00Rybnik: Klasa CKS 25 Kokoszyce-KS Górnik II Boguszowice- : -
Informacja: Mecz zakończył się wynikiem 4:1 i został anulowany z powodu wycofania się drużyny KS Górnik II Boguszowice z rozgrywek. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Łukasz Szewczyk (2), Paweł Góra, Jakub Menżyk.
2017-08-27 17:00Rybnik: Klasa CKP II Kamień-KS Płomień II Połomia3 : 1
2017-08-27 17:00Rybnik: Klasa CLKS Rój-KS Szczerbice0 : 2
2017-08-27 17:00Rybnik: Klasa CKS Leszczyny-LKS Skrbeńsko6 : 1
2017-11-19 13:00Rybnik: Klasa CKS Kleszczów-LKS Zwonowice0 : 4
Pauza: KRS TKKF Sokół Chwałęcice
2 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-09-02 16:00Rybnik: Klasa CKS 25 Kokoszyce-KS Płomień II Połomia2 : 1
2017-09-02 16:00Rybnik: Klasa CLKS Skrbeńsko-KS Kleszczów8 : 3
2017-09-03 16:00Rybnik: Klasa CLKS Zwonowice-KP II Kamień1 : 0
2017-09-03 16:00Rybnik: Klasa CKS Szczerbice-KS Leszczyny5 : 0
2017-09-03 16:00Rybnik: Klasa CKRS TKKF Sokół Chwałęcice-LKS Rój4 : 4
Pauza: KS Górnik II Boguszowice
3 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-09-09 13:00Rybnik: Klasa CLKS Rój-KS Górnik II Boguszowice- : -
Informacja: Mecz zakończył się wynikiem 4:0 i został anulowany z powodu wycofania się drużyny KS Górnik II Boguszowice z rozgrywek.
2017-09-09 16:00Rybnik: Klasa CKS Kleszczów-KS Szczerbice2 : 3
2017-09-10 16:00Rybnik: Klasa CKS Leszczyny-KRS TKKF Sokół Chwałęcice6 : 3
2017-09-10 16:00Rybnik: Klasa CKP II Kamień-LKS Skrbeńsko1 : 1
2017-09-10 16:00Rybnik: Klasa CKS Płomień II Połomia-LKS Zwonowice0 : 3
Informacja: Walkower. Na boisku 6:1.
Pauza: KS 25 Kokoszyce
4 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-09-16 16:00Rybnik: Klasa CKS 25 Kokoszyce-LKS Zwonowice4 : 1
2017-09-16 16:00Rybnik: Klasa CLKS Skrbeńsko-KS Płomień II Połomia5 : 4
2017-09-16 16:00Rybnik: Klasa CKS Szczerbice-KP II Kamień8 : 3
2017-09-17 16:00Rybnik: Klasa CKRS TKKF Sokół Chwałęcice-KS Kleszczów2 : 1
2017-09-17 16:00Rybnik: Klasa CKS Górnik II Boguszowice-KS Leszczyny- : -
Informacja: Mecz zakończył się wynikiem 3:6 i został anulowany z powodu wycofania się drużyny KS Górnik II Boguszowice z rozgrywek.
Pauza: LKS Rój
5 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-09-23 16:00Rybnik: Klasa CKS Kleszczów-KS Górnik II Boguszowice- : -
Informacja: Mecz nie odbył się. Drużyna KS Górnik II Boguszowice wycofała się z rozgrywek w trakcie sezonu.
2017-11-12 13:00Rybnik: Klasa CLKS Rój-KS 25 Kokoszyce0 : 5
2017-11-12 13:00Rybnik: Klasa CKP II Kamień-KRS TKKF Sokół Chwałęcice2 : 3
2017-11-12 13:00Rybnik: Klasa CLKS Zwonowice-LKS Skrbeńsko3 : 3
2017-11-12 13:00Rybnik: Klasa CKS Płomień II Połomia-KS Szczerbice5 : 1
Pauza: KS Leszczyny
6 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-09-30 16:00Rybnik: Klasa CLKS Rój-KS Leszczyny1 : 4
2017-09-30 16:00Rybnik: Klasa CKS 25 Kokoszyce-LKS Skrbeńsko1 : 0
2017-10-01 16:00Rybnik: Klasa CKS Górnik II Boguszowice-KP II Kamień- : -
Informacja: Mecz zakończył się wynikiem 0:10 i został anulowany z powodu wycofania się drużyny KS Górnik II Boguszowice z rozgrywek.
2017-10-01 16:00Rybnik: Klasa CKRS TKKF Sokół Chwałęcice-KS Płomień II Połomia1 : 11
2017-10-01 16:00Rybnik: Klasa CKS Szczerbice-LKS Zwonowice3 : 1
Pauza: KS Kleszczów
7 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-10-07 15:00Rybnik: Klasa CLKS Skrbeńsko-KS Szczerbice3 : 6
2017-10-07 15:00Rybnik: Klasa CKS Kleszczów-LKS Rój4 : 2
2017-10-08 15:00Rybnik: Klasa CKS Leszczyny-KS 25 Kokoszyce2 : 2
2017-10-08 15:00Rybnik: Klasa CKS Płomień II Połomia-KS Górnik II Boguszowice- : -
Informacja: Mecz nie odbył się. Drużyna KS Górnik II Boguszowice wycofała się z rozgrywek w trakcie sezonu.
2017-10-08 15:00Rybnik: Klasa CLKS Zwonowice-KRS TKKF Sokół Chwałęcice9 : 1
Pauza: KP II Kamień
8 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-10-14 15:00Rybnik: Klasa CKS 25 Kokoszyce-KS Szczerbice1 : 2
2017-10-14 15:00Rybnik: Klasa CKS Górnik II Boguszowice-LKS Zwonowice- : -
Informacja: Mecz nie odbył się. Drużyna KS Górnik II Boguszowice wycofała się z rozgrywek w trakcie sezonu.
2017-10-15 15:00Rybnik: Klasa CKRS TKKF Sokół Chwałęcice-LKS Skrbeńsko0 : 5
2017-10-15 15:00Rybnik: Klasa CLKS Rój-KP II Kamień3 : 0
2017-10-15 15:00Rybnik: Klasa CKS Leszczyny-KS Kleszczów5 : 3
Pauza: KS Płomień II Połomia
9 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-10-21 15:00Rybnik: Klasa CKS Kleszczów-KS 25 Kokoszyce0 : 4
2017-10-21 15:00Rybnik: Klasa CKS Płomień II Połomia-LKS Rój5 : 1
2017-10-21 15:00Rybnik: Klasa CLKS Skrbeńsko-KS Górnik II Boguszowice- : -
Informacja: Mecz nie odbył się. Drużyna KS Górnik II Boguszowice wycofała się z rozgrywek w trakcie sezonu.
2017-10-22 15:00Rybnik: Klasa CKP II Kamień-KS Leszczyny3 : 0
2017-10-22 15:00Rybnik: Klasa CKS Szczerbice-KRS TKKF Sokół Chwałęcice6 : 0
Pauza: LKS Zwonowice
10 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-10-28 14:00Rybnik: Klasa CKS 25 Kokoszyce-KRS TKKF Sokół Chwałęcice8 : 1
2017-10-28 14:00Rybnik: Klasa CKS Kleszczów-KP II Kamień5 : 5
2017-10-28 14:00Rybnik: Klasa CKS Leszczyny-KS Płomień II Połomia3 : 6
2017-10-28 14:00Rybnik: Klasa CKS Górnik II Boguszowice-KS Szczerbice- : -
Informacja: Mecz nie odbył się. Drużyna KS Górnik II Boguszowice wycofała się z rozgrywek w trakcie sezonu.
2017-11-25 13:00Rybnik: Klasa CLKS Rój-LKS Zwonowice1 : 3
Informacja: W pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska.
Pauza: LKS Skrbeńsko
11 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2017-11-04 13:00Rybnik: Klasa CLKS Skrbeńsko-LKS Rój2 : 6
2017-11-05 13:00Rybnik: Klasa CLKS Zwonowice-KS Leszczyny10 : 2
2017-11-05 13:00Rybnik: Klasa CKS Płomień II Połomia-KS Kleszczów5 : 0
2017-11-05 13:00Rybnik: Klasa CKP II Kamień-KS 25 Kokoszyce0 : 7
2017-11-05 13:00Rybnik: Klasa CKRS TKKF Sokół Chwałęcice-KS Górnik II Boguszowice- : -
Informacja: Mecz nie odbył się. Drużyna KS Górnik II Boguszowice wycofała się z rozgrywek w trakcie sezonu.
Pauza: KS Szczerbice
12 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-04-07 16:00Rybnik: Klasa CLKS Skrbeńsko-KS Leszczyny3 : 0
Informacja: Walkower, KS Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
2018-04-07 16:00Rybnik: Klasa CKS Szczerbice-LKS Rój14 : 0
2018-04-08 16:00Rybnik: Klasa CLKS Zwonowice-KS Kleszczów2 : 1
2018-04-08 16:00Rybnik: Klasa CKS Płomień II Połomia-KP II Kamień7 : 1
Pauza: KS 25 Kokoszyce
Pauza: KRS TKKF Sokół Chwałęcice
13 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-04-14 16:00Rybnik: Klasa CKS Leszczyny-KS Szczerbice0 : 3
Informacja: Walkower, KS Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
2018-04-14 16:00Rybnik: Klasa CKS Kleszczów-LKS Skrbeńsko2 : 0
2018-04-15 16:00Rybnik: Klasa CKS Płomień II Połomia-KS 25 Kokoszyce4 : 2
2018-04-15 16:00Rybnik: Klasa CKP II Kamień-LKS Zwonowice0 : 10
2018-04-15 16:00Rybnik: Klasa CLKS Rój-KRS TKKF Sokół Chwałęcice4 : 0
14 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-04-21 16:30Rybnik: Klasa CLKS Skrbeńsko-KP II Kamień3 : 0
2018-04-21 16:30Rybnik: Klasa CKRS TKKF Sokół Chwałęcice-KS Leszczyny3 : 0
Informacja: Walkower, KS Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
2018-04-22 13:00Rybnik: Klasa CKS Szczerbice-KS Kleszczów3 : 2
2018-04-22 16:30Rybnik: Klasa CLKS Zwonowice-KS Płomień II Połomia3 : 6
Pauza: KS 25 Kokoszyce
Pauza: LKS Rój
15 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-04-28 16:30Rybnik: Klasa CKS Kleszczów-KRS TKKF Sokół Chwałęcice4 : 0
2018-04-29 16:30Rybnik: Klasa CLKS Zwonowice-KS 25 Kokoszyce1 : 2
2018-04-29 16:30Rybnik: Klasa CKP II Kamień-KS Szczerbice0 : 1
2018-04-29 16:30Rybnik: Klasa CKS Płomień II Połomia-LKS Skrbeńsko2 : 0
Pauza: KS Leszczyny
Pauza: LKS Rój
16 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-05-03 16:30Rybnik: Klasa CLKS Skrbeńsko-LKS Zwonowice6 : 2
2018-05-03 16:30Rybnik: Klasa CKS Szczerbice-KS Płomień II Połomia5 : 1
2018-05-03 16:30Rybnik: Klasa CKS 25 Kokoszyce-LKS Rój4 : 0
2018-05-03 16:30Rybnik: Klasa CKRS TKKF Sokół Chwałęcice-KP II Kamień7 : 0
Pauza: KS Kleszczów
Pauza: KS Leszczyny
17 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-05-05 17:00Rybnik: Klasa CLKS Skrbeńsko-KS 25 Kokoszyce4 : 2
2018-05-06 17:00Rybnik: Klasa CKS Płomień II Połomia-KRS TKKF Sokół Chwałęcice14 : 1
2018-05-06 17:00Rybnik: Klasa CLKS Zwonowice-KS Szczerbice0 : 4
2018-05-06 17:00Rybnik: Klasa CKS Leszczyny-LKS Rój0 : 3
Informacja: Walkower, KS Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Pauza: KS Kleszczów
Pauza: KP II Kamień
18 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-05-12 13:00Rybnik: Klasa CKS Szczerbice-LKS Skrbeńsko4 : 2
2018-05-12 17:00Rybnik: Klasa CLKS Rój-KS Kleszczów2 : 7
2018-05-13 17:00Rybnik: Klasa CKRS TKKF Sokół Chwałęcice-LKS Zwonowice1 : 0
2018-05-13 17:00Rybnik: Klasa CKS 25 Kokoszyce-KS Leszczyny3 : 0
Informacja: Walkower, KS Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Pauza: KS Płomień II Połomia
Pauza: KP II Kamień
19 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-05-19 17:00Rybnik: Klasa CLKS Skrbeńsko-KRS TKKF Sokół Chwałęcice6 : 0
2018-05-20 15:30Rybnik: Klasa CKS Szczerbice-KS 25 Kokoszyce0 : 1
2018-05-20 17:00Rybnik: Klasa CKS Kleszczów-KS Leszczyny3 : 0
Informacja: Walkower, KS Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
2018-05-20 17:00Rybnik: Klasa CKP II Kamień-LKS Rój4 : 7
Pauza: KS Płomień II Połomia
Pauza: LKS Zwonowice
20 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-05-27 17:00Rybnik: Klasa CKS 25 Kokoszyce-KS Kleszczów7 : 1
2018-05-27 17:00Rybnik: Klasa CKRS TKKF Sokół Chwałęcice-KS Szczerbice1 : 5
2018-05-27 17:00Rybnik: Klasa CLKS Rój-KS Płomień II Połomia2 : 8
2018-05-27 17:00Rybnik: Klasa CKS Leszczyny-KP II Kamień0 : 3
Informacja: Walkower, KS Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Pauza: LKS Zwonowice
Pauza: LKS Skrbeńsko
21 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-06-03 17:00Rybnik: Klasa CKS Płomień II Połomia-KS Leszczyny3 : 0
Informacja: Walkower, KS Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
2018-06-03 17:00Rybnik: Klasa CKRS TKKF Sokół Chwałęcice-KS 25 Kokoszyce0 : 10
2018-06-03 17:00Rybnik: Klasa CLKS Zwonowice-LKS Rój10 : 3
2018-06-03 17:00Rybnik: Klasa CKP II Kamień-KS Kleszczów3 : 0
Informacja: Walkower. Goście nie dojechali.
Pauza: LKS Skrbeńsko
Pauza: KS Szczerbice
22 kolejka
Termin spotkaniaRozgrywkiGospodarz-GośćWynik
2018-06-09 15:00Rybnik: Klasa CKS 25 Kokoszyce-KP II Kamień21 : 2
2018-06-09 17:00Rybnik: Klasa CKS Kleszczów-KS Płomień II Połomia7 : 2
2018-06-10 17:00Rybnik: Klasa CLKS Rój-LKS Skrbeńsko0 : 3
2018-06-10 17:00Rybnik: Klasa CKS Leszczyny-LKS Zwonowice0 : 3
Informacja: Walkower, KS Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Pauza: KRS TKKF Sokół Chwałęcice
Pauza: KS Szczerbice

KALENDARIUM

28.11urodziny obchodzi Kacper Bukowy

WYNIK OSTATNIEGO SPOTKANIA

Rybnik: Klasa C
2018-06-09 15:00
KS 25 Kokoszyce
KS 25 Kokoszyce
21 : 2KP II Kamień
KP II Kamień

TABELA

PozDrużynaMBBPkt
1KS Szczerbice185348
2KS 25 Kokoszyce186743
3KS Płomień II Połomia184536
4LKS Zwonowice182931
5LKS Skrbeńsko181329
6KS Kleszczów18-1219
7LKS Rój18-4016
8KRS TKKF Sokół Chwałęcice18-6716
9KP II Kamień18-5514
10KS Leszczyny18-3313
11KS Górnik II Boguszowice000

Szczegółowa tabela

STATYSTYKI

Łukasz Szewczyk - 21Gooool

Daniel Mielczarek - 12Gooool

Przemysław Mikrut - 6Gooool

Tomasz Stolarski - 6Gooool

Szymon Kuśka - 5Gooool

Paweł Góra - 4Gooool

Kacper Kłopocki - 4Gooool

Jakub Menżyk - 4Gooool

Adam Procek - 4Gooool

Radosław Fołta - 3Gooool

Mateusz Kordek - 3Gooool

Marcin Miłek - 3Gooool

Piotr Fojcik - 2Gooool

Łukasz Maj - 1Gooool

Krzysztof Nowicki - 1Gooool

Grzegorz Polnik - 1Gooool

Patryk Węgrzyn - 1Gooool

Tomasz Stolarski - 4Żółta kartka

Łukasz Szewczyk - 4Żółta kartka

Daniel Mielczarek - 2Żółta kartka

Grzegorz Polnik - 2Żółta kartka

Zbigniew Burek - 1Żółta kartka

Mateusz Czynszak - 1Żółta kartka

Paweł Góra - 1Żółta kartka

Przemysław Mikrut - 1Żółta kartka

Marcin Miłek - 1Żółta kartka

Krzysztof Nowicki - 1Żółta kartka

Kacper Kłopocki - 1469”

Grzegorz Polnik - 1420”

Mateusz Kordek - 1311”

Krzysztof Nowicki - 1260”

Tomasz Stolarski - 1243”

Łukasz Maj - 1162”

Łukasz Szewczyk - 1137”

Zbigniew Burek - 1080”

Paweł Góra - 1013”

Daniel Mielczarek - 989”

Marcin Miłek - 933”

Przemysław Mikrut - 771”

Adam Procek - 554”

Szymon Kuśka - 517”

Jakub Menżyk - 382”

Radosław Fołta - 362”

Mateusz Czynszak - 350”

Piotr Fojcik - 263”

Maciej Markiton - 208”

Patryk Węgrzyn - 158”

Leszek Urbański - 110”

Mariusz Adamczyk - 61”

Radosław Rowiński - 45”

Maciej Górecki - 12”

Przemysław Starosta - 10”

Partnerzy i Sponsorzy klubu

Miasto Wodzisław Śląski Restauracja Wierzbowe Zacisze

Poprawny CSS!Valid XHTML 1.1

© 2010 - 2018 Klub Sportowy „25 Kokoszyce” ®